Tagasi

JEEP® WRANGLER

Eriti ruumikas ja kohanduv salong kohandub teie vajaduste järgi

Kõik Wrangleri detailid on loodud nii, et need oleksid võimalikult praktilised ja stiilsed. Tänu 60:40 jaotusega allalastavatele tagaistmetele saate Wrangleri pakiruumi vabalt panna igasuguse seiklusteks vajaliku varustuse. Samuti saab sõitjateruumi vajaduse korral pesta ja lasta välja sinna kogunenud vee, avades põrandal ühesuunalised vee väljalaskeklapid. Need vahendid garanteerivad, et te ei pea mitte kunagi oma reisisihte piirama.

Nutikas tehnoloogia võimaldab seiklustesse sukelduda

Jeep® Wrangler on täielikult varustatud uusimate info- ja meelelahutussüsteemide ning tehnoloogiliste funktsioonidega. Maasturisse on integreeritud 7'' puuteekraaniga multimeediumsüsteem Uconnect, digitaalne raadio (DAB) ja Uconnect LIVE'i teenused. Tänu Bluetoothi liidesele, AUX-INi ja USB-ühendusele saate ühendada oma nutitelefoni. Peale autojuhi teavitamise võimaldavad need tehnoloogiad sukelduda kogu hingega meeleolukasse seiklusesse.

Loodud keeruka marsruudi jaoks valmis igaks teeks ja ilmaks

Seiklused ei arvesta tihtipeale plaanidega, ent Wrangleriga olete alati sobivalt valmis mis tahes maastikurajaks või ootamatult muutuvateks ilmaoludeks. Maasturisse integreeritud Command-Trac® jaotab automaatselt võimsuse veorataste vahel. Uus süsteem Selec-Trac võimaldab valida erinevate sõidusüsteemide vahel, tagades kõrgeima taseme efektiivsuse olenemata teekattest või ilmastikuoludest.

Jeep Wrangler hind alates 58 490 €


Broneeri proovisõit Ehita ise! Võta ühendust